9- 10-11. Derece Kadrolu Yeni İtfaiye Eri-Zabıta Memuru Alımı Bugün Başladı

Kamuya yeni zabıta memuru alımı ile itfaiye eri alımı başvuruları alınmaya başladı. Kadrolu GİH sınıfı 9, 10 ve 11. derece kadrolu memur atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Genel İdari Hizmetler Sınıfı 9, 10 ve 11. Derece kadrolar için yeni itfaiye eri alımı ile zabıta memuru alımı başvuruları alınmaya BUGÜN başladı. Hasanşeyh Belediyesi kadrolu memur atama başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte gerekli başvurular ve tüm süreç.

Kamu personeli alımı başvuru genel şartları

Başvuru için 657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli olmamak gerekiyor. İşte mezuniyetler:

Memur alımı mezuniyet şartları

2 Zabıta alımı GİH sınıfı 10. derece kadroya, 2 İtfaiyeci alımı GİH sınıfı 9. derece kadroya, 1 İtfaiyeci alımı da 11. Derece kadro için olacak. İşte gerekli mezuniyetler:

1 Zabıta Memuru alımına Lojistik, Seracılık, Arıcılık, Organik Tarım, önlisans,

1 Zabıta Memuru alımına Herhangi bir önlisans,

1 İtfaiye Eri alımına Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi lisans,

1 İtfaiye Eri alımına Herhangi bir Lisans,

1 İtfaiye Eri alımına Herhangi lise mezunları başvurabilir.

Zabıta memuru ve itfaiye eri alımı (özel şartlar)

Zabıta ve itfaiye eri alımı için KPSS 60 puan şartı var. Erkeklerde en az 1.67 m’den kısa olmamak şartı var. 30 yaşını doldurmamış olmak şartı var. İtfaiye Eri için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak gerekiyor. Zabıta için en az B sınıfı ve İtfaiyeci kadrolarına başvuran adaylar için en az B ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Hasanşeyh Belediyesi memur alımı başvuru tarihi

Kamuya yeni zabıta ve itfaiyeci alımı için adayların iş ve işlemleri 25-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında tamamlamaları gerekiyor. Hasanşeyh Belediyesi memur alımı başvuru süreci ve tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT!file:///C:/Users/pc/Pictures/hasanseyh-personel-alimi.pdf

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.