Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN 94 Güvenlik Görevlisi ( ÖGG ) Alımı Yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlisi alımı ilanı yayımlandı. Daimi statüde 94 ÖGG alımı yapılacak. Şartlar ve ilan detayı haberde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı faalyetleri devam ediyor. Az Önce İŞKUR aracılığı ile gelmiş olan personel alımı ilanına göe İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş biriminde görevlendirilmek üzere 94 Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilan ile herhangi bir mezuniyet şartı olmaksızın 94 güvenlik alınacak.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Alım Yapacak Kurum: İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş.

Meslek Adı: Özel Güvenlik Görevlisi

Niteliği: Daimi

Açık İş Sayısı:  94

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Ne Olacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN bünyesindeki eksikliği gidermek üzere alımını yapacağı 94 güvenlik görevlisi alımı için adaylardan genel olarak ” 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetine dair kanun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haizx olmak, Valilik onayı Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim sahibi olmak şartı ile Kadın veya Erkek adaylar alınacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İSTGÜVEN personel alımı başvuruları 20 Ekim 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 26 Ekim 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece İnternet üzeriden ” https://kariyer.ibb.istanbul/Genel_Basvuru ” adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.