İzmir Ödemiş Belediyesi 216 Personel Alımı İlanı 2022 – 18 Yaşından Büyük bu

İzmir Ödemiş Belediyesi 18 yaşını tamamlamış 216 personel alımı gerçekleştirecek. Şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.

İŞKUR aracılığı ile personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Az Önce gelmiş olan Belediye personel alımı ilanına göre İzmir Ödemiş Belediyesi  bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 216 kişilik boş kadro ile işçi alımı ve personel alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda alımlar 18 yaşından büyük adaylardan yapılacak. Bazı pozisyonlarda eğitim şartı bile aranmıyor. Peki kimler başvuru yapabilecek? Kontenjan dağılımı nedir?

Hangi Kadrolarda Belediye Personel Alımı Yapılacak?

  • 1 Psikolog,
  • 1 Beko Loder ( Kazıcı – Yükleyici ),
  • 212 Beden İşçisi,
  • 1 At Antrenörü,
  • 1 Aşçı,

Başvuru Şartları Nedir?

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Ödemiş Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek için yukarıdaki kadrolarda alım yapabilmesi için adaylardan genel olarak ” Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Ödemiş ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak” şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Ödemiş Belediyesinin perosnel alımı başvuruları için süreç 25 – 29 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacak. Ayrıca yayımlanan ilan ile Belediye geçici süreli personel alacak. Başvuru için adayların ” Dilekçe, Kimlik Fotokopisi, İkametgah, Diploma ve Sabıka” kaydı belgeleri ile birlikte Cumhuriyet Mah. Atatürk Caddesi No:14 Ödemiş / İZMİR adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.