Nevşehir Belediyesi kadrolu olarak İtfaiyeci, Güvenlik Personeli ve Çağrı Merkezi elemanı alımı yapılıyor!

Nevşehir Belediyesi memur alımı için 01 Eylül 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Nevşehir Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere İtfaiyeci, Güvenli Personeli ve Çağrı Merkezi Elemanı alımı yapacak.

Nevşehir Belediyesi KPSS şartsız bay bayan memur alımı için başvurular bugün başlamış olup, 02 Eylül 2022tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. İŞKUR’da yayınlanan resmi iş ilanına başvuru yapmak isteyen adayların 20 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

İş başvurusunda bulunacak adayların, “Sümer Mahallesi Millet Caddesi Nevşehir Konağı No:46 Merkez/Nevşehir” adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta veya online yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı belirtildi.

Peki, Nevşehir Belediyesi yukarıda belirtilen mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Aranan meslekler ile ilgili istenilen şartlar ve başvuru esnasında istenilen belgeler nelerdir? İşte detaylar…

Nevşehir Belediyesi bünyesinde kadrolu olarak 10 Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi, 2 Çağrı Merkezi Elemanı ve 10 İtfaiyeci olmak üzere toplam 22 memur alımı yapılacaktır. Çalışma şartları ve tüm detaylar aşağıda Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir;

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.