Ege Üniversitesi Hastanesi 81 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı – Lise, Ön Lisans ve Lisans

Ege Üniversitesi Hastenesine 81 sözleşmeli Hemşire, Sağlık personeli ve Destek Personeli alımı yapılacak. Mezuniyete Göre kontenjanlar haberde.

Ege Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Ege Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere En az lise ,ön lisans ve lisans mezunu adaylar içerisinden Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Ege Üniversitesi hastanesine yapılacak olup kontenjan dağılımı ve başvuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 10 Destek Personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 20 Sağlık Teknikeri, 

Lisans Mezunu: 1 Çocuk Gelişimcisi , 50 Hemşire

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Ege Üniversitesi bünyesine personel alımı için yukarıdaki kadrolarda alım yapacak olup başvuru için genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre ” Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak” gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Olarak Mı?

Adayların 2022 yılında yapılan KPSS’den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmaları gerekmektedir.

Kadrosuna Göre Özel şartları nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları için süreç ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Başvurular 15 gün devam edecek. Sadece Elektronik ortamda başvuru alınacak.

Başvuru Tarihleri: 6 – 20 Mart 2023

Başvuru Adresi: //www.ege.edu.tr

İLANIN TAM METNİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.