Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB 1017 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından bugün müjdesi verildi. Bakanlık bünyesinde 1.017 kadroya kamu işçi alımı yapılacak. Bakanlık işçi alımlarına dair açıklama bu yazımızda

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB 2022 yılı 1.017 kamu işçi alımı başvuruları alacak. Daimi statüde Bakanlık kadroları için yeni işçi alımları GSB Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından açıklandı. Sürece dair detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak sizlere bildireceğiz.

GSB 1017 işçi alımı yapacak

h

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakanlık taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 1017 sürekli işçi alacaklarını açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 1017 sürekli işçi alımı yapacak.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla bakanlık bünyesindeki istihdam konusunda açıklamalarda bulundu.
Bakan Kasapoğlu, 767 sürekli temizlik işçisi, 144 engelli sürekli temizlik işçisi, 106 eski hükümlü sürekli temizlik işçisi alacaklarını duyurdu.

Başvurular, 08 – 12 Ağustos 2022 tarihlerinde esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilebilecek. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilecek.
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü yapılacak. Kura çekim yeri daha sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı internet sitesinde yayımlanacak. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilecek. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecek.

Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Gençlik ve Spor Bakanlığınca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacak. Sözlü sınav yeri ve tarihleri (www.gsb.gov.tr) internet sitesinde ilan edilecek.

emen sizleri bilgilendireceğiz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.