İBB İZFAŞ 442 Personel Alımı Yapacak! En az İlköğretim Mezunu

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ 442 personel alımı yapacak. Şartlar ve kontenjan bilgisini haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İZFAŞ ( İzmir Fuarcılık Hiz. Kültür ve Sanat İşleri TİC. A.Ş ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 442 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacağını bildirdi. İlan İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup başvuruları İlgili kuruma şajhsen yapılacaktır.

Alım Yapılacak Kadrolar Hangileridir?

  • 250 İEF Temizlik Personeli,
  • 10 Şoför,
  • 45 İEF Etkinlik Elemanı ( Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmet Elemanı ),
  • 15 Bilgi İşlem Personeli,
  • 28 Danışma Personeli ( Büro İşçisi ),
  • 4 İEF Fotoğrafçı,
  • 90 İEF Gişe Personeli ( Bilet Satış Elemanı Gişe/ Banko ),

Geçici Personel Alımı Yapılacak?

İZFAŞ bünyesine 442 personel alımını geçici süreli gerçekleştirecek. Adaylar geçici süreli çalışma şekli ile görev alacak olup Bu kapsamda çalışma süresi 26 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak olup 16 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecektir. 

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Nitelikler Aranacak?

İZFAŞ Personel alımları en az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden yapılacak. Öte yandan genel olarak adaylardan, Esnek Çalışma saatlerine uygun olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Bazı kadrolar için en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gibi şartlar aranacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

İZFAŞ Personel alımları 9 Ağustos 2022 tarihi ile başlayacak. En geç 15 Ağustos 2022 tarihine kadar başvuru alınacak olup başvuruda bulıunacak adaylar öncelikle belirtilen şartları sağlıyor olmaları gereklidir.

Başvurular sadece aşağıdaki mail adresine bir sayfalık Özgeçmiş ile birlikte gönderilecektir.

Başvuru Adresi: ikuser@izmirfair.com.tr

İLANIN TAM METNİ

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.