İBB Spor Etkinlikleri İlkokul Mezunu 80 İşçi Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlerine personel alımı için ilan yayımlandı. Şartlar ve başvuru kontenjanları haberde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Spor Etkinlikleri ve İşletmeciliği bünyesindeki eksikliği gidermek için 80 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacağı açıklandı. Alımlar En az İlkokul mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. Aynı zamanda başvurular Elektronik ortamda yapılacağından başvuru ekranı ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Alım Yapılacak Kadrolar Hangileridir?

İBB Spor Etkinleri bünyesine 80 kişilik kadro ile Daimi süreli çalışacak,

  • 20 Temizlik Perosneli,
  • 60 Yardımcı Eğitmen / Yüzme – Fitness – Teniz

alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İstanbul Spor Etkinliklerine başvuru için adaylardan,

Temizlik Personeli alımı için, En az ilkokul mezunu ve 1 yıl deneyimli olmak gereklidir.

Yardımcı eğitmen alımı için, BESYO veya Spor bilimleri Fakültelerinden lisans mezunu, Yüzme veya Fitness veya Tenis Branşlarından Herhangi birinden en az 1. Kademe Antrenörlük belgesi olmak ve Tercihen bronz cankurtaran belgesine sahip olmak gereklidir.

Başvurular Başladı!

İBB SPor tesislerine personel alımı başvuruları 21 Eylül 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 28 Eylül 2022 tarihine kadar başvuru alınacaktır. Başvurular sadece Elekteronik ortamda olmak üzere İBB resmi kariyer adresi üzerinden alınacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.