Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 42 İşçi Alım İlanı – KPSS Şartı Yok!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımlandı. Farklı kadrolarda en az İlkokul mezunu 42 işçi personel alım kadro dağılımı haberde.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için İŞKUR’da ilan yayımladı. Az Önce gelen ilana göre Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere farklı kadrolarda olmak üzere işçi personel alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda alımlar en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek olup kontenjan ve ilan detayları haberde.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 2 Beko Loder Operatörü,
  • 2 Sıhhi Tesisatçı,
  • 2 Cenaze Aracı Şoförü,
  • 11 İmam – Gassal,
  • 25 Mezarlık Görevlisi,

Söz konusu yukarıdaki kadrolarda olmak üzere 42 İşçi Personel alınacak.

Belirli Süreli İşçi Alınacak!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi işçi alımları Belirli süreli gerçekleştirilecek. Yani geçici süreli personel alımları için göre süreci 6 ay olarak bildirilmiştir. 

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Geçici süreli işçi personel alımında adaylardan genel olarak ” Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, alım yapılacak mesleğe göre ilgili belge ve tecrübe sahibi olmak ” gibi şartlar aranacaktır. Söz konusu ilana aynı zamanda Erkek ve Kadın adaylarda başvuru yapabileceklerdir.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımları için başvurular ilanın yayım tarihi olan 13 Ekim 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 4 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 13 – 17 Ekim 2022

Başvuru Adresi: İstiklal Mahallesi Kent Sokak No:3/1 Süleymanpaşa

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/61534/tbb-personel-03062020100200.pdf

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.